مدل کابینت ترکیبی

به گزارش سایت ساختمان 7

امروزه در طراحی دکوراسیون بسیاری از آشپزخانه های آپارتمان های مسکونی با شیوه های جدید معماری برای ایجاد فضایی متنوع و زیبا از کابینت های ترکیبی استفاده می شود.

در آشپزخانه هایی که دارای فضای کافی برای ایجاد طراحی مناسب می باشند می توان از ترکیب دو نوع کابینت و یا دو رنگ متفاوت استفاده کرد.

در طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه های بزرگ معمولا از ترکیب کابینت هایی که دارای طرح ساده ای هستند با دو رنگ متضاد استفاده می کنند. استفاده از کابینت های ام دی اف با دو طرح متنوع و رنگ مختلف در ایجاد فضایی زیبا تاثیر بسزایی دارد.

انتخاب رنگ و طرح به کار رفته در مدل کابینت های ترکیبی که برای طراحی فضای داخلی آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرد مهم است. در خانه ها و آپارتمان های مسکونی که فضای کلی خانه دارای معماری ساده و مدرن است استفاده از کابینت های ترکیبی فضا را از یکنواختی خارج می کند.

در طراحی آشپزخانه هایی که از مدل کابینت های ترکیبی استفاده می شود معمولا از دو رنگ متضاد سیاه و سفید در کابینت هایی که از جنس گلاس هستند استفاده می شود. استفاده از مدل کابینت های ترکیبی که از جنس ام دی اف می باشد نیز با دو رنگ قهوه ای روشن و تیره در طراحی آشپزخانه پر کاربرد تر است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *